• Tüm Kategoriler
  • Seçiminizi Daraltın

   Marka

   Fiyat Aralığı

   Sadece

   Tart Kapları
   Mutfak el gereçleri kategorisinde yer alan tart kapları, pratik bir kullanım sağlıyor. Lezzetli ve etkileyici tarifler hazırlamak için İntime Mutfak'ın sunmuş olduğu ucuz tart kaplarını inceleyebilirsiniz. Tatlı ve tuzlu ara yemeklerin yapımında tercih edilen tart kapları boyut, renk ve materyal çeşitliliği doğrultusunda değişkenlik gösteriyor. Sofra sunumlarınıza fark yaratacak olan tart kaplarına hızlı ve kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

   Sunum Sofralarınıza Şıklık Katacak Tart Kapları
   Tarifler için çok sayıda tart kabı bulunuyor. Mevsim meyvelerinden oluşan turtalar, kekler, pastalar ya da tuzlu tariflerden oluşan salata ve börek gibi ara yemekleri tart kabı ile yapabilirsiniz. Tart kaplarının büyüklükleri ise yapılacak olan tariflerin büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor.

   Tart kaplarının hacim olarak derinlikleri çeşitleniyor. Özellikle ekstra derin hacme sahip olan tart kalıpları, kek ve pasta gibi tariflerde tercih ediliyor. Tart kaplarının etrafında yer alan tırtıklı yüzey ise kalıba şekil veriyor. Sunumlarınıza ekstra fark yaratacak olan ve tırtıklı görünüme sahip olan turta ve kekler, sosun ve çeşitli süslemelerin yapılması için elverişli hale getiriyor. Şık sunumlara katkı sağlayan tart kabı seçenekleri ile siz de zevkli ve hoş sofralar oluşturabilirsiniz.

   Fonksiyonel ve Estetik Özellikli Tart Kapları

   Günlük hayatta oldukça sık kullanabileceğiniz tart kapları, setli ya da tekli olarak yer alıyor. Set halinde kullanıcılara sunulan tart kapları, boyut bakımından oldukça ufak özelliğe sahip. Yaklaşık olarak 8 cm ile 10 cm arasında değişiklik gösteren tart kabının çap ölçüsü, kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Özellikle bir bütün halinde servis edilmeyen tarifler için küçük boyuttaki tart kaplarını tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda güveç gibi yemeklerin yapımında da tercih edilen tart kapları setli takım halinde üç ya da beş parça olarak üretiliyor.

   İşlevsellik bakımından tart kaplarını arka ve ön yüzü çevirerek kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Tart kapları daire, kare ve altıgen şekilleriyle kullanıcıyı karşılıyor. Yapılacak olan tarife göre bu şekildeki kapları tercih edebilirsiniz. Özellikle pizza ve kiş tarzı yemeklerin yapımında daire formlu tart kapları öneriliyor. İntime Mutfak üzerinden tart kaplarının tüm modellerine erişim sağlayabilirsiniz.

   Tart Kaplarının Verimliliğini Artıracak İpuçları
   Belirli aralıklarla bakım ve temizlik uygulamaları yapılan tart kaplarının verimliliği artıyor. Uzun süre tart kaplarını kullanabilmek için yıkama ve durulama işlemlerinin iyi bir şekilde yapılması tavsiye ediliyor.

   Tart kaplarını ayrılan parçalarından çıkararak kolay bir şekilde temizleyebilirsiniz. İçerisinde birikinti ve yemek kalıntıları olmaması için önceden sıcak suda bekletmeniz öneriler arasında yer alıyor. Ardından tart kaplarının yıkama ve temizleme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

   Alüminyum, plastik, granit ve çelik materyallerinden üretilen tart kapları, çeşitli sayıda yıkama prensibine tabii tutuluyor. Özellikle granit, döküm ve benzeri materyale sahip olan tart kaplarının iç yüzeyinde herhangi bir çizilme durumu meydana gelmemesi için elde yıkama yapılması tavsiye ediliyor. Ancak alüminyum, plastik ve çelik materyaline sahip olan tart kaplarını ister elde ister bulaşık makinesinde kolay ve pratik bir şekilde yıkayabilirsiniz.

   Tart kapları iki ya da maksimum üç parçadan oluşuyor. Dolayısıyla ürünlerin ekleme ve çıkarma işlemlerini kabın modeline göre kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Tart kabının altında yer alan ekstra yüzey tabakası, tart kabının kullanım yönünü belirlemenize yardımcı oluyor. Bu sayede tart kaplarını kullanırken iki farklı sunum alternatifi uygulayabilirsiniz. Aynı zamanda tart kabından kolayca çıkabilen yiyecekler, herhangi bir dağılma ve bozulma durumunu meydana gelmiyor. Söz konusu tart kabından çıkarılacak olan ürün, ters çevrilerek kap içerisinde hızlı bir şekilde çıkabiliyor. Siz de sofralarınıza şıklık yaratacak olan tart kaplarını İntime Mutfak satın alarak tariflerinizi deneyebilirsiniz.


    
   0(542)385-66-60 -  info@intimemutfak.com
    

   E-Ticaret Danışmanı 

   İntime Mutfak | Türkiye'nin En Ucuz Endüstriyel Mutfak Ürünleri Marketi

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.