• Tüm Kategoriler
  • Bezzera Victoria Tall Cup Tam Otomatik Espresso Kahve Makinesi, 2 Gruplu, Siyah

   Görsel 1
   Görsel 2
   Görsel 3
   PlatinPuan : 329.712.026
   Fiyat:
   416.478,35 TL
   Sınırlı Sayıda Kargo Bedava

   Bezzera Victoria Espresso Kahve Makinesi, Tall Cup, Tam Otomatik, 2 Gruplu, Siyah

   Bezzera kahve makinelerinin patentini 1901 yılında almıştır.
   1906 yılında Milano Uluslararası Fuarı'nda sergilenen ilk espresso kahve makinesiydi.
   Zaman içinde şirket, bugün Bezzera ailesinin dördüncü nesli ile devam eden bu çalışma için sürekli tutkuyu koruyarak önemli bir gelişme gösterdi.
   Sürekli yenilik ve modern dönüşümler, üretim hattını gururla kendi tesislerinde koruyan şirketin felsefesini ve geleneğini değiştirmedi.

   El yakmayan buhar çubuğu

   AĞIR HİZMET ÇOK KAZANLI TEKNOLOJİ
   VICTORIA kahve makinesi sistemi, dünya çapında kahve endüstrisinin evriminin talebini karşılamaktadır; Üçlü kazan sistemi, doğru sıcaklık ayarının programlanmasına izin verirken,
   demleme profil sistemi, tek bir kaynaktan ve dünyanın dört bir yanından gelen sofistike kahve karışımlarından en iyi şekilde yararlanmak için basınç profillerini programlamaya izin verir.

   ÇOK KAZANLI SİSTEM
   Doğru zamanda nihai üretim kapasitesi: Victoria sistemi, özel Açma / Kapama anahtarlı 3 bağımsız kazanla donatılmıştır: sol buhar çıkışlı kazan, sağ buhar ve sıcak su çıkışlı kazan ve her demleme ünitesinin kendi kahve kazanı vardır, kesintisiz bir buhar jeneratörü elde etmek için 2 ana buhar kazanı özel bir program ile bağlanmıştır.

   TFT EKRAN PROGRAMLAMA
   Programlama, son teknoloji ürünü dokunmatik ekranlarla yapılır; özel bir arabirim ile makine parametrelerini kolayca önceden ayarlanmış profilleri kullanarak veya maksimum özelleştirme fırsatı vererek programlamaya olanak tanır. BEZZERA basınç profili patentini kullanarak, özel düşük basınç programları ile damla kahve ve bitkisel infüzyonu yapmak mümkündür.

   PATENTLİ DEMLEME PROFİLİ SİSTEMİ
   Çift kazanlı hidrolik sistem, kahve ekstraksiyon deneyimini en üst düzeye çıkarmak için basınç profillerinin 3 ila 11 bar arasında ayarlanmasına izin veren Volumetrik bir dozaj ile çizilir. BEZZERA basınç profili patentini kullanarak, özel düşük basınç programları ile damla kahve ve bitkisel infüzyonu yapmak mümkündür.

   OTOMATİK SU YENİLENMESİ
   Ph ve su kalitesini kontrol altında tutmak için Su ve Buhar kazanlarının otomatik rejenerasyon sistemi günlük geri dönüşümün programlanmasına olanak tanır.

   KAHVE SICAKLIĞI KONTROLÜ
   PID termostatlı yeni kahve çıkarma sıcaklık kontrol sistemi, hidrolik devre termo kararlılığı sayesinde her bir kahve türünün aromalarının yüceltilmesi sağlanır.

   Teknik Özellikler

   • Servis Boiler Kapasite: 2x6 litre
   • Kahve Boiler Kapasite: 2x1 litre
   • Güç: 7.300 W
   • Voltaj: 220V - 380V
   • Ölçüler: 820x680x560 mm
   • Ağırlık: 100 kg

   Diğer Özellikler
   Stok KoduVICTORIA - 2GR
   MarkaBezzera
   Stok DurumuVar
   Garanti (Yıl)2


    
   0(542)385-66-60 -  info@intimemutfak.com
    

   E-Ticaret Danışmanı 

   İntime Mutfak | Türkiye'nin En Ucuz Endüstriyel Mutfak Ürünleri Marketi

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.